Komentáře

23. 5. 2017

Tentokrát v oblasti telekomunikací. To potvrdil i nedávný rozhovor s představitelem finského mobilního operátora ElisaHenrim Korpim, který přibližuje situaci ve svém oboru a dotýká se též otázky cen mobilních operátorů pro české zákazníky.

23. 5. 2017

Já a jen já. Toto heslo by si mohli dát členové české vlády. Ať už se jedná o Bohuslava Sobotku, Andreje Babiše či Pavla Bělobrádka. Pozadu však nechtějí být ani bývalí krajští představitelé ČSSD.

22. 5. 2017

Bývala to magická slova. Staniol reforem - či obrany lidských práv - dokázal prodat skoro cokoli. Kukuč derviše mívalo i vše, co lidé vnímají jako neziskové dobrodiní. Ty doby se už nevrátí.

Josef Skála. místopředseda ÚV KSČM
22. 5. 2017

Bývala to magická slova. Staniol reforem - či obrany lidských práv - dokázal prodat skoro cokoli. Kukuč derviše mívalo i vše, co lidé vnímají jako neziskové dobrodiní. Ty doby se už nevrátí.

22. 5. 2017

Jak zajímavé je pro našince pracovat za minimální mzdu ve Velké Británii? Proč je zde počet Čechů mezi legálně zaměstnanými relativně zanedbatelný oproti jiným východoevropským zemím?

18. 5. 2017

Zaměstnanci pozor, pravice se vzhlíží v 19. století

18. 5. 2017

Současná situace i přes možnost jmenování nového ministra financí neumožňuje normální fungování vlády a tím i Poslanecké sněmovny. Tento stav rozhodně neprospívá republice ani občanům. Proto KSČM navrhovala předčasné volby.

18. 5. 2017

S velkou pompou představili zástupci KDU-ČSL a STAN nové logo, se kterým půjdou ve volební koalici do voleb. Svými barvami nepřekvapuje – modrá a žlutá.

17. 5. 2017

Počasí nám letos opravdu nepřeje. Příroda si zahrává a v posledních dnech na některých místech zasypaly kroupy Vysočinu a jižní Moravu. V jarních, velmi chladných dnech nemohly ani včely vylétnout z úlů.

17. 5. 2017

Až donedávna jsem měl za to, že Česká republika je tolerantní a demokratická země. Skupina Kaputin - Demokraté, zastavme Putina mě spolu s dalšími obdobnými aktivitami ale přesvědčuje o pravém opaku.

16. 5. 2017

Přerov je město, které si váží každé možnosti pro svůj rozvoj.

16. 5. 2017

Handrkování, které dnes prezentuje vláda, je pro nás všechny velkým zklamáním.

15. 5. 2017

Zaznamenali jsme malý posun v kauze OKD. Třeba se ještě podaří zachránit téměř dvanáct miliard od „podnikatele“ Bakaly. Již mnoho měsíců interpelujeme, že je třeba začít jednat v rámci zákonných možností vůči Zdeňku Bakalovi a jeho společníkům.

15. 5. 2017

Tento absolvent Vojenské akademie ve Vyškově vystřídal spoustu jistě zajímavých postů. V roce 1996 se stal ředitelem Vojenských lázeňských a rekreačních zařízení ministerstva obrany.

15. 5. 2017

Těžko hledám přijatelné vysvětlení pro rozhodnutí prezidenta Miloše Zemana udělit milost Jiřímu Kajínkovi právě teď. Přeci, pokud pan prezident měl pocit, že Kajínek má dostat milost, proč tak neučinil již dříve?

12. 5. 2017

Vůbec poprvé se objevuje v naší republice unikátní precedent. V novodobé historii bude Kajínek zřejmě prvním, na doživotí odsouzeným vrahem, který obdrží rozhodnutím prezidenta Zemana milost. Odsuzuje ho nejen veřejnost, ale i řada odborníků z justice.

11. 5. 2017

Počasí si s námi opravdu již poněkolikáté zahrává. Mrazivé počasí, které nás potkalo v noci z úterka na středu, zaznamenávalo rekordy. Teplota v některých oblastech dosáhla až – 10 stupňů.

11. 5. 2017

Česká republika v posledních dnech nejen pro naše občany, ale i pro zahraničí vypadá tak trochu jako Kocourkov. Hra na prodlužování času se zřejmě může jednotlivcům vyplatit, ale stát to rozhodně poškozuje. Odstoupení ministryně školství je jen jejím pokračováním.

9. 5. 2017

KSČM již před časem navrhovala v Poslanecké sněmovně předčasné volby. Velmi silně, stejně jako veřejnost, vnímáme, že tato koalice nemá již žádný smysl a pro Českou republiku a občany nic dobrého nepřinese.

9. 5. 2017

Apríl už byl minulý měsíc, tak ať si z nás v ODS nedělají srandu! Jde jen o velmi nemístný vtip. Jak jinak si totiž vysvětlit hesla na billboardech, na kterých ODS voličům slibuje nižší daně a vyšší platy? To jako vážně?

9. 5. 2017

Pro všechny v této zemi, a to bez rozdílu, by měly platit zákony i ústava.

9. 5. 2017

Stěžejní problém není ve vlastnictví novin, ale v charakteru těch, kteří je vlastní a v pracují v nich. Veřejností rezonují nahrávky Andreje Babiše, na nichž si domlouvá postupy vůči politické konkurenci s novinářem jeho vlastních novin. Tzv.

5. 5. 2017

To, co se odehrává v posledních hodinách a dnech, je naprosto nechutné. Půl roku vláda řeší jen sama sebe. Kdyby se takto choval kterýkoli zaměstnanec, dávno by musel skončit, což bych doporučil i této vládě.

5. 5. 2017

Pokud se podíváme na samotné výsledky prvního kola francouzských prezidentských voleb, je potřeba si uvědomit, že ve Francii jsme svědky vítězství vlny „protisystémových” hnutí a stran.

2. 5. 2017

Všichni jsme již zaregistrovali, že se voda stává bezesporu strategickou surovinou. Počasí, které se hodně na jejím nedostatku podepsalo, nedokážeme ovlivnit natolik, abychom zvýšili podzemní zásoby vody.

Stránky